Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Visby

Följ

IFK Visby

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Visby
Välj lag/grupp

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Träning Seniorer


      11:30
    • 10:00

      Väskinde AIS Pojkar 12/13 (borta) PF-13


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-15


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby F08/09 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      IFK Visby F08/09 (hemma) F-11/12


      13:00
    • 12:45

      Visby BoIS P09 (hemma) P-10


      14:45
    • 15:00

      FC Gute 2 (borta) PF-13


      17:00
    • 18:00

      Reymersholms IK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Roma IF P-12 (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      Fardhem Garda BK P10 (hemma) PF-14


      13:30
    • 13:00

      Lärbro IF Pojkar 10 år (hemma) PF-14


      15:00
    • 15:00

      P18 IK F11/12 (hemma) F-11/12


      17:00
    • 16:00

      P18 IK lag F10 (hemma) P-11


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-15


      18:00
    • 18:00

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Fårösund GoIK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tor
    • 13:00

      Rågsveds IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      FC Gute 1 (borta) P-11


      16:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träna yngre tjejer F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Visby BoIS B (borta) C-lag Herrar


      21:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-11/12


      17:00
    • 19:00

      FC Gute 2 (borta) P-09


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Visby BoIS F12 (hemma) F-11/12


      11:00
    • 09:30

      Träning Seniorer


      11:30
    • 10:00

      Väskinde AIS Pojkar 10 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      FC Gute 1 (hemma) PF-13


      12:30
    • 12:00

      FC Gute 3 (borta) PF-13


      13:30
    • 12:00

      Dalhem IF Flickor 13-15 2024 (hemma) F-08/09


      14:00
    • 12:30

      FC Gute 1 (hemma) P-12


      14:30
  • 9Sön
    • 10:00

      Sammandrag PF-15


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-16


      13:00
    • 10:00

      IFK Visby 3 (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Fårösund GOIK/Hässelby Pens (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Levide IF/IFK Visby (hemma) Seniorer


      11:00
    • 12:00

      Levide IF/IFK Visby (hemma) Seniorer


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby/VIF Gute BTK (hemma) Seniorer


      13:00
    • 12:00

      Fårösund GOIK/Hässelby Pens (hemma) Seniorer


      13:00
    • 14:00

      FC Gute 2 (borta) P-11


      16:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-15


      18:00
    • 18:00

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning PF-14


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träna yngre tjejer F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning PF-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning Seniorer


      11:30
    • 10:00

      Lärbro IF (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-17/18


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-15


      13:00
    • 11:00

      Visby BoIS P14 Lag 2 (borta) PF-14


      13:00
    • 12:00

      Visby BoIS P12 Lag 2 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      A-lags match P-09


      17:00
    • 14:30

      Fittja IF (hemma) A-lag Herrar


      16:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Sammandrag PF-17/18


      13:00
    • 10:00

      IFK Visby 2 (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Levide IF/IFK Visby (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Fårösund GOIK/Hässelby Pens (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Fardhem Garda BK PF-16


      13:00
    • 11:30

      Visby BoIS F11 (hemma) F-11/12


      13:30
    • 12:00

      Save the date - Gotlands sommarcup P-10


      00:00
    • 12:00

      IFK Visby/VIF Gute BTK (hemma) Seniorer


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby 3 (hemma) Seniorer


      13:00
    • 12:00

      Fårösund GOIK/Hässelby Pens (hemma) Seniorer


      13:00
    • 14:00

      P18 IK (borta) F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Gotland Sommarcup PF-13


      00:00
    • 16:00

      Fårösunds GOIK (borta) F-08/09


      18:00
    • 16:00

      Fotbollsveckorna på Gotland P-11


      00:00
    • 16:00

      Fotbollscup IFK Visby 2 PF-13


      16:40
    • 16:00

      Rågsveds IF (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Match mot Tallkrogens IF F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Save the date Gotland sommarcup F-11/12


      00:00
    • 18:00

      Janstorp-IFK Visby. Gotlands sommarcup P-10


      19:00
    • 18:00

      IFK Hindås (hemma) F-08/09


      19:00
    • 20:10

      Fotbollscup IFK Visby 1 PF-13


      21:00
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Save the date - Gotlands sommarcup P-10

    • Heldag

      Gotland Sommarcup PF-13

    • Heldag

      Fotbollsveckorna på Gotland P-11

    • Heldag

      Save the date Gotland sommarcup F-11/12

    • 09:00

      Match mot Bollstanäs SK F-11/12


      10:30
    • 10:00

      IFK Berga (borta) P-09


      11:00
    • 10:40

      Fotbollscup IFK Visby 2 PF-13


      11:20
    • 11:00

      Waggeryds IK (hemma) F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Tullinge - IFK Visby P-10


      13:30
    • 12:10

      Fotbollscup IFK Visby 1 PF-13


      12:50
    • 14:40

      Fotbollscup IFK Visby 2 PF-13


      15:20
    • 15:00

      Match mot Glumslövs FF F-11/12


      16:30
    • 15:00

      IFK Lidingö FK (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:30

      Fotbollscup IFK Visby 1 PF-13


      16:10
    • 16:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning PF-15


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-17/18


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:00

      Mölnlycke - IFK Visby P-10


      19:30
    • 20:00

      FC Gute (borta) P-09


      21:00
  • 18Tis
    • Heldag

      Save the date - Gotlands sommarcup P-10

    • 00:00

      Gotland Sommarcup PF-13


      20:00
    • 00:00

      Fotbollsveckorna på Gotland P-11


      18:00
    • Heldag

      Save the date Gotland sommarcup F-11/12

    • 09:15

      Slutspel sommarcupen F-08/09


      16:15
    • 16:00

      Träning PF-16


      17:00
    • 17:00

      Träning PF-14


      18:00
    • 19:00

      Fardhem Garda BK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Visby BoIS FP11 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Älta IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      P18 IK F11/12 (hemma) F-08/09


      17:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning Seniorer


      11:30
    • 10:00

      Lärbro IF F-13 Lärbro IF F-14 (hemma) F-11/12


      12:00
    • 11:00

      Gotlands Bro SK Pojkar 11 (hemma) PF-13


      13:00
    • 14:00

      Jobba på A-lagets match PF-13


      17:00
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      FC Gute 2 (hemma) PF-14


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-15


      13:00
    • 10:00

      Fårösund GOIK/Hässelby Pens (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      Levide IF/IFK Visby (hemma) Seniorer


      11:00
    • 10:00

      IFK Visby/VIF Gute BTK (hemma) Seniorer


      11:00
    • 12:00

      Väskinde AIS Pojkar 14 (borta) PF-14


      14:00
    • 14:00

      Lärbro IF (hemma) P-10


      16:00